Předpříprava

Jako nedůležité jako pre-fázi výstavby může znít, že umožňuje využít velkou udržitelného konstrukčního principu a ovlivňují celkové energetické náročnosti budov. Jak vůbec všechny pre-stavební činnost může pouze doplnit konečné stavební účinnost. Pokud budova není dobře stavět dobrá orientace znamená velmi málo konečné spotřeby energie a účinnosti.

 

Před stavební rozhodnutí vám pomůže vybrat vhodný pozemek, využívat plného potenciálu půdy, správně orientovat váš dům na pozemku nebo předurčit využití technologií. Ve fázi předpřípravy uvažujeme o třech hlavních oblastech:

Lokalita

Lokalitou se zaměřujeme na celkové umístění stavby a jejich rizika , energie spojené s dopravou a vzdálenost ke službám v rámci komunity.

Klima

Klima stavby určuje stavební koncept a její design, ale také pomáhá se simulací tepelných zisků a optimalizaci designu domu pro dané klima, stejně jako správnou orientaci budovy cheap bridesmaid dresses pro dosažení maximální energetické účinnosti.

Eco System

Eco Systém může určit ideální použití materiálů, předurčit použití technologií (jako tepelných čerpadel, zemních registrů tepla, zásobníků na dešťovou vodu, …) a použít místní vegetaci ke zlepšení energetické náročnosti budovy.